اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره کولر گازی (اسپیلت)

اجاره کولر گازی (اسپیلت)

دماسازان ایران  با ۱۳ سال سابقه در ضمینه تامین سیستم های سرمایشی و گرمایشی جهت سمینارها، نمایشگاهها و مراسم های شما آماده ی ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. اجاره کولر گازی،اجاره کولرهای آبی ،کرایه پنکه آبی ، اجاره کولر و پنکه،کرایه کولر گازی ایستاده ، کرایه کولر ایستاده بانکی ،کرایه کولر پرتابل ، در تمامی ابعاد و برندها آماده تامین دمای مطلوب شما درکلیه مراسم و جشن های شما میباشد.(اجاره کولر گازی)

توضیحات درباره کولر گازی ایستاده:(اجاره کولر گازی)

کولرهای گازی ایستاده به طور معمول دارای BTU بالایی میباشند.(اجاره کولر گازی)

برق برخی از آنها تک فاز و برخی دیگر سه فاز می باشد و بسته به مدل دستگاه می باشد که حتماً بایستی به نوع فیوز توجه کرد.(اجاره کولر گازی)

این کولرها بر خلاف کولر های متحرک دارای دو قسمت می باشند.(اجاره کولر گازی)

قسمت اصلی آنها بر روی زمین قرار میگیرد و خنک کننده آن می بایستی در خارج از محل نصب گردد.

جابجایی این کولر ها به راحتی کولرهای متحرک نمی باشد اما با توجه به توان بالایی که در پرتاب هوا و قدرت سرمایش و گرمایش زیاد برای سالن های بزرگ و فضاهای وسیع بسیار مناسب می باشند.

کولرهای ایستاده همچنین کاربردهای خاص دیگری هم دارند. از این کولرها علاوه بر اینکه در مصارف صنعتی استفاده می‌شود یا مصارف خانگی بسیار خاص آن دسته از کاربرانی که به هر دلیل از جمله مستاجر بودن که اجازه‌ی دخل و تصرف در دیوار منزل مسکونی، امکان نصب کولر پنجره‌ای ندارند هم ممکن است به‌ناچار به سمت این کولرها سوق داده می‌شوند.

اجاره کولر گازی ایستاده با نازلترین قیمت ها با بهترین برندها در دماسازان  برای مجالس و مهمانی ها.

برای انتخاب قدرت مورد نیاز در کولر که مبحثی کاملا حرفه‌ای است و باید به متخصص‌اش سپرده شود باید به چند فاکتور مهم توجه شود:

نوع محیط (ویلایی، آپارتمانی، دوبلکس)،

نوع کاربری (مسکونی یا تجاری)،(اجاره کولر گازی)

نوع اقلیم (مثلا جنوب یا مرکزکشور)،(اجاره کولر گازی)

میزان نورگیر بودن، میزان رفت‌وآمد،(اجاره کولر گازی)

تعداد تجهیزات گرمازای موجود در محیط،(اجاره کولر گازی)

تعداد افراد حاضر در محیط

و چند فاکتور دیگر از مواردی هستند که در تعیین قدرت کولر مورد نیاز شما نقش اساسی دارند. بنابراین حتما از متخصصان ما در این زمینه مشورت بگیرید. (اجاره کولر گازی)

اما این را دنظر داشته باشید که در شرایط معمولی برای یک آپارتمان مسکونی با متراژ بین هفتاد تا صد متر، یک کولر ۲۴۰۰۰ پیشنهاد می‌ شود و برای اتاق‌خواب، کولرهای ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ را توصیه می‌کنند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و اجاره این نوع از کولرها با ایران کلد در ساعات کاری تماس بگیرید.

 

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary
1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }