کرایه کولر گازی در تهران

کرایه کولر گازی در تهران

کرایه کولر گازی در تهران

کولر های گازی یکی از بهترین تکنولوژی های ساخته شده به دست بشر هستند که برای تهویه و تولید سرما و از بین بردن رطوبت محیط استفاده می شون و با توجه به استفاده در ابعاد مختلف و متفاوت طراحی و تولید شده اند.

برخی از این نمونه ها به صورت اجاره ای قابل تهیه می شوند و دلیلش هم ظرفیت بالا و قیمت زیاد این کولر ها است.

در واقع شما با توجه به این که مسئول برگزاری مراسم و یا مهمانی هستید، باید در فصل تابستان نیز برای سرمای محیط چاره ای بیاندیشید.

در این شرایط از کولر های گازی اسپیلت و البته ایستاده استفاده می شود که ظرفیتی عموما بالاتر از ۳۶٫۰۰۰ BTU دارند و می توانند محیط و ساختمانی بزرگ را در اندک زمانی خنک کنند.

این کولر ها تنظیمات مختلفی برای پرتاب ، زاویه و جهت باد سر دارند.

کرایه کولر گازی در تهران

اجاره کولر گازی با بهترین قیمت

الِمان هایی وجود دارد که مشخص می کند شما برای یک فضا با متراژ مشخص چند کولر و چه قدرت سرمایشی نیاز دارید، نخستین مسئله همان ابعادی است که به آن اشاره شد، ارتفاع ساختمان تا سقف، تعداد افراد حاضر و همین طور کاربری ساختمان و دمای هوا می تواند انتخاب شما را دستخوش تغییرات کند.

ضمن این که کولر های اسپیلت گزینه مناسبی هستند، مصرف برق این کولر ها نسبت به مدل های قدیمی بسیار کم تر و بهینه تر است.

محدودیتی در میزان استفاده از این کولر ها وجود ندارد، چون مدل ها از برند های معتبر و با کیفیت بوده و بدون هیچ آسیبی می توانند تا ساعت ها به صورت بی وقفه سرمای مناسبی را تولید کنند.

در استان تهران مراکز زیادی وجود دارد که خدمات اجاره کولر گازی را ارائه می دهند، انتخاب یک گزینه مقرون به صرفه و همین طور دارای خدمات و گارانتی بهترین کیفیت بسیار منطقی تر خواهد بود.

می توانید با یک تماس تلفنی هر تعداد کولر گازی را در تمامی مناطق استان تهران کرایه نمائید.

کرایه کولر گازی در تهران

اجاره انواع کولر های ایستاده در تهران

توجه فرمائید که تمامی کولر ها و سیستم های سرمایش و تولید تهویه مطبوع پیش از ارسال و رسیدن به دست مشتری مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند تا عملکرد درستی داشته باشند، ضمن این که پس از تحویل نصب کولر ها در اسرع وقت و بسیار سریع انجام خواهد شد و نیازی به تغییر در محیط مکان مورد نظر نیست.

این کولر ها با کم ترین دردسر نصب و راه اندازی شده و پس از چند دقیقه متوجه سرمای تولید شده توسط این دستگاه های قدرتمند می شوید.

در صورتی که مکان مورد نظر شما ضعف برق رسانی خواهد داشت می توانید از نمونه های کم مصرف تر استفاده کنید.

شما می توانید کولر های گازی ایستاده را برای همایش ها، سمینار ها، مراسمات، مجالس، مهمانی ها، کنسرت و تئاتر و… استفاده فرمائید.

سیستم راه اندازی این کولر ها نیز مطابق با شرایط شما و به صورت موقت خواهد بود، یعنی نصب و سپس جابجایی آن بسیار کم دردسر و سریع انجام می گردد و هیچ آسیبی به محیط وارد نمی شود.