اجاره کولر گازی ایستاده

قیمت اجاره کولر گازی

قیمت اجاره کولر گازی

قیمت اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی

در فصل تابستان قطعا برگزاری مراسمات و گردهمایی ها در گرمای شدید امکانپذیر نیست و پیش از هر چیزی مسئولیت تدارکات این است که چاره ای بیاندیشد برای رفع مشکل گرمای شدید و رطوبتی که در تابستان به وجود می آید. بخصوص این که ممکن است در برخی نقاط کشور شدت رطوبت آنقدر زیاد باشد که کولر ها و سیستم های خنک کننده و تهیویه معمولی نتوانند کاری کنند.

در بسیاری از مواقع وقتی مراسمات و مهمانی ها در امکان بزرگ انجام می شود، نیاز به سیستم های سرمایش متفاوتی است که شما در منازل خود استفاده می کنید، در واقع از کولر های گازی ایستاده که ظرفیت بسیار بالایی دارند استفاده خواهد شد.

مثلا کولر منزل شما ظرفیتی معادل ۱۸٫۰۰۰ BTU دارد و این در کول های بزرگ تر به و مدل های اسپیلت و ایستاده به ۵۰٫۰۰۰ BTU می رسد. البته که ظرفیت های بیشتری نیز موجود می باشد. قیمت این کولر ها عمدتا بسیار بالا است.

قیمت اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی با بهترین قیمت

شما نمی توانید برای برگزاری چند روز مهمانی، مجلس و یا هر گردهمایی دیگری این کولر ها را خریداری کنید، در این میان شرکت هایی اقدام به اجاره این کولر ها به شما خواهند کرد، کولر ها بر اساس نیاز و تعدادی که مد نظر دارید ثبت سفارش شده و در اسرع وقت نیز درب محل تحویل شده و راه اندازی می گردند.

هیچ نیازی به کنده کاری و همین طور عبور لوله ها از دیوار ساختمان وجود نخواهد داشت. این مدل ها با توجه به این که ایستاده هستند، بخش اسپیلتی نیز به همراه دارند که بیرون از محل نصب خواهند شد. در صورتی که نیاز باشد برق محل تقویت گردد این کار انجام خواهد شد.

نکته مهم دیگر قیمت اجاره کولر های گازی است، شما با یک مقایسه کوچک می توانید تفاوت های قیمت را به خوبی مشاهده کنید، قطعا هیچ گرانی منطقی و هیچ ارزانی بی حکمت نیست. پشتیبانی ضعیف، ارسال نشدن پس از ثبت سفارش و… می تواند از جمله دلایلی باشد که مردم از اجاره کولر گازی ابراز نارضایتی می کنند.

اجاره کولر گازی در تهران

اجاره انواع کولر های گازی با ظرفیت های مختلف

با توجه به کاربری که محل مورد نظر شما دارد و تعداد افراد حاضر، ساعت استفاده و بسیاری موارد دیگر که شرکت از شما جویا می شود، می توانید تعداد کولر و ظرفیت مناسب را انتخاب کنید. ضمن این که کولر ها با گارانتی بهترین کیفیت و کارکرد والبته قیمت تحویل شما خواهند شد.

تا زمانی که مشخص کرده اید بدون هیچ دغدغه ای می توانید از سرمای مطبوع این کولر ها استفاده کنید.

کولر های گازی به دلیل سرماسازی قوی تر و سریع تر در بین ایرانیان به شدت محبوب هستند و هزینه استفاده و مصرف انرژی آن ها نیز به مراتب کم تر از نمونه های دیگر است.

بعلاوه این که در تمامی آب و هوا ها و با هر شرایطی می توانید از کولر های گازی برای دفع رطوبت استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمائید تا تمامی نکات لازم به شما منتقل گردد.

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary
1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }