طرز کار کولر گازی ایستاده ۶۰۰۰۰

طرز کار کولر گازی ایستاده ۶۰۰۰۰

حتما می‌دانید اجاره کولر گازی سه فاز از فرایند تبدیل گاز به مایع بهره می جوید و این محصول انواع مدل دارد؛ مانند کولر گازی ایستاده سه فاز، دیواری و یا پنجره ای. در بین برندهای معتبر کولر گازی، نام معروف جنرال می درخشد.

کولر گازی جنرال ۶۰۰۰۰ ایستاده سرد و گرم « General Standing Air conditioning 60000 » از نوع تک پنل با موتور دو فن است که قدرت خنک کنندگی بالایش خانه‌هایی با متراژ ۱۴۰ تا ۱۹۰ متر مربع را پوشش می‌دهد. در داخل موتور شاهد وجود کمپرسور روتاری هستیم؛ این کمپرسور سطح صدای ۶۴ دسی بل دارد که به نسبت مدل‌های کمپرسور پیستونی، صدای کمتری ایجاد می کند. به‌علاوه از نوع گاز مبرد R22 استفاده می‌کند، با این تواصیف می توانیم بگوییم تا حدودی با اجاره کولر گازی سه فاز بهینه ای رو به رو هستیم که ضرر کمتری برای محیط زیست دارد.

از امکاناتی که این کولر ایستاده سه فاز به آن مجهز است، باید به پشتیبانی از حالت خواب « Sleep Mode » اشاره داشته باشیم. جنرال با الگو برداری از روند خواب طبیعی انسان توانسته برنامه ای برای اجاره این کولر گازی ایستاده سه فاز ردیف کند که با افزایش و کاهش دما در طول شب، خواب شیرینی برایتان فراهم نماید. مورد دیگر اینکه حتی برخی از موارد را هم می‌توانید شخصی سازی کنید، مثلا سرعت فن را برحسب نیازتان تغییر دهید و یا اینکه میزان دما را به دلخواه خود تنظیم نمایید. از امکانات دیگر در این کولر گازی باید به قدرت پرتاب باد تا ۱۰-۱۱ متر، تنظیم باد در چهار جهت (بالا, پایین, چپ, راست) و امکان تنظیم شبکه بالا و پایین اشاره کنیم که سهولت استفاده از اسپلیت را برایمان فراهم می‌کنند. با ادامه ی نقد و بررسی  اجاره کولر گازی ایستاده سه فاز جنرال با بانه دات کام همراه باشید.

طراحی و ساخت

همانطور‌که از نام این کالا پیداست، با اجاره کولر گازی ایستاده سه فاز رو به رو هستیم که در یک نگاه بیشتر به یخچال یا کمد مرتفع شبیه است و ارتفاعش به حدود ۱۸۵ سانتی متر می‌رسد. اجاره این کولر گازی ایستاده داخل محیط و روی زمین قرار می‌گیرد و درست مانند هر نوع اسپلیت ساده، شامل دو تیکه می‌باشد؛ یکی در داخل و دیگری جایش در بیرون از محیط است. عرض این کولر گازی ایستاده سه فاز به ۵۴ سانتی متر میرسد و ضخامتی برابر با ۳۹ سانتی متر به خود می بیند، با این ابعاد و اندازه‌ی جمع و جور باید بگوییم در هر گوشه ای از محیط می‌توان آن را قرار داد، اما به دلیل ظرفیت بالای ۶۰ هزاری، وزن زیادی برابر با ۶۵ کیلوگرم به خود گرفته که حمل کردنش را کمی سخت می‌کند. اجاره کولر گازی ایستاده جنرال سه فاز ضمن طراحی زیبا و جمع و جوری که دارد، همچنین بر روی بدنه دارای پره های قابل تنظیم و دکمه‌هایی می‌باشد که امکان تنظیم کولر را آسان تر می‌کنند.

طراحی پنل بیرونی

یونیت خارجی در این مدل کولر گازی بزرگتر از مدل‌های دیگر است آنهم به دلیل دو فن بودنش است. طبق معمول این واحد خارجی کولر گازی جنرال وزن سنگینی برابر با ۱۲۵ کیلوگرم دارد که حملش را مشکل می سازد. در یک نگاه شاید فکر کنیم جنرال دو پنل خارجی را روی هم قرار داده، حدستان درست است و این کارش قدرت بیشتری به دستگاه بخشیده. پنل بیرونی همانطور‌که از نامش پیداست جایش بیرون از محیط و هوای باز است تا گرمای تولید شده در داخل کمپرسور و کندانسور، محیط را گرم تر نکند. این واحد از نوع روتاری سنگین است و مبرد مورد نیازش هم گاز R22 است که به وسیله ی کمپرسور فشرده می‌شود و با جریان یافتن در داخل دستگاه می‌تواند گرما را گرفته و محیط را خنک کند.

کارایی و عملکرد

توجه به ظرفیت خنک کنندگی در هر کولر گازی اهمیت دارد که متناسب با ظرفیتش قیمت کولر گازی هم تعیین می‌شود، در این رابطه برای خرید آسان تر و بهتر می‌توانید راهنمای اجاره کولرگازی را مطالعه نمایید. به هر حال اگر محیط خانه تان جمع و جور است و می‌خواهید کولر گازی متناسب با خانه‌ی ۱۴۰ تا ۱۶۰ متر مربعی تان را انتخاب کنید، حتما می‌دانید که اجاره  کولر گازی ایستاده ی ۶۰ هزاری شکار جنرال کمی زیاده روی است به همین دلیل ما خرید کولر گازی جنرال ایستاده با ظرفیت ۳۶ هزار را پیشنهاد می کنیم که قیمت کولر گازی ۳۶۰۰۰ هم مناسب تر است. اما اگر نیازتان بیشتر است سراغ ظرفیت بالاتر یعنی کولر ۶۰ هزار بروید. این ظرفیت بالا همچنین برای محیط های پر رفت و آمد مانند فروشگاه های زنجیره ای، مساجد، دانشگاه ها، پایانه‌های مسافربری و یا محیط های صنعتی مناسب است. از امکاناتی که جنرال برای این مدل کولر گازی اش تدارک دیده باید به امکان پرتاب باد ۱۰-۱۱ متر و در چهار سمت (بالا, پایین, چپ, راست) اشاره کنیم. مورد دیگر پشتیبانی از حالت خواب « Sleep Mode » است که با الگو گیری از نحوه ی خواب طبیعی انسان در طول شب برنامه ریزی شده است. در واقع  اجاره این کولر دو تیکه می‌تواند با افزایش و کاهش دادن هوای محیط، خواب شیرینی به شما و کودکتان هدیه دهد. در نهایت باید بگوییم که قدرت گرمادهی این کولر گازی ایستاده جنرال هم مانند قدرت سرمایشش بالاست و در فصل سرما به سادگی می ‌تواند خانه تان را گرم کند.

اجاره پنکه اجاره پنکه افشان اجاره پنکه ایستاده اجاره پنکه خانگی اجاره پنکه رومیزی اجاره پنکه صنعتی اجاره پنکه مجالس اجاره پنکه مه پاش اجاره کولر اجاره کولر آبی اجاره کولر آساهی اجاره کولر ابی اجاره کولر ابی پرتابل اجاره کولر ایستاده اجاره کولر تک فاز اجاره کولر سه فاز اجاره کولر سپهر الکتریک اجاره کولر پرتابل اجاره کولر پشتبامی اجاره کولر گازی بولتس خرید کولر فروش پنکه قیمت پنکه قیمت کولر قیمت کولر گازی پنکه پنکه ارزان پنکه افشان کرایه پنکه کرایه پنکه ایستاده کرایه پنکه رومیزی کرایه پنکه صنعتی کرایه پنکه مجالس کرایه کولر کرایه کولر آبی کرایه کولر ابی کرایه کولر ارزان کرایه کولر ایستاده کرایه کولر پشتبامی کرایه کولر گازی کولر ارزان کولر تک فاز کولر سه فاز کولر گازی