اجاره کولر

https://irancold.com

مرکز اجاره کولر گازی در تهران

کولر های گازی ایستاده با ظرفیت های مختلفی موجود هستند، ضمن این که نیاز به کابل کشی و لوله کشی های طولانی وجود نخواهد داشت. شما می توانید با بررسی شرکت های مختلف بهترین گزینه را برای اجاره این سیستم ها انتخاب کنید.

تنفس انسان و دمای بالاتر از محیط که بدن انسان داراست (۳۷ درجه) می تواند موجب چند برابر شدن گرمای محیط گردد. در این موارد بهتر است که کولر های بیشتری برای محیط تعبیه شود.

نگرانی نیز از بابت مصرف برق و ضعف برق وجود نخواهد داشت، در این صورت از کولر های کم مصرف تر استفاده می شود که جوابگوی نیاز های شما نیز خواهند بود، در واقع موتور این کولر ها مرتبا خاموش و روشن نمی شود و برای شروع به کار برق زیادی نیاز نیست.

https://irancold.com

کولر های که شما می توانید برای اجاره انتخاب کنید، نیازی به کنده کاری، نصب در دیوار و … نخواهند داشت، بخش داخلی آن ها را به دلیل قابل حمل بودن می توانید در هر مکانی قرار دهید، کندانسور و بخش بیرونی انتقال حرارت نیز به آسانی نصب می گردد. 

کرایه سیستم های سرمایش و کولر گازی

اهمیت تنظیم دمای هوای سرد در محیط های بزرگ و بسته می تواند چالش بزرگی باشد. در این گونه مواقع بهتر است از کولر هایی با ظرفیت بالاتر استفاده کنید که علاوه بر سرمای مورد نیاز پرتاب باد خوبی نیز داشته باشند.

البته که ارتفاع سقف ساختمان نیز بخش تعیین کننده ی دیگر تعداد و ظرفیت سرمایشی کولر می باشد.

اگر ساکن استان تهران هستید و ترجیح می دهید در کم ترین زمان ممکن، پس از ثبت سفارش کولر به دستان شما رسیده و همین طور به شکل کاملا آسان و بی دردسر نصب شود، توجه کنید که شرکتی را انتخاب کنید که تمامی این موار در گارانتی خدماتش وجود داشته باشد.

ضمن این که محدودیتی در زمان استفاده شما از این کولر ها بر اساس قرارداد وجود نداشته باشد. شرکت سازنده کولر نیز در کیفیت آن نقش دارد.