اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

اگر قصد برگزاری مهمانی در فضایی بزرگ را دارید اما وارد فصل گرما شده اید و یکی از دغدغه های اصلی شما، تنظیم دمای محیط و تهویه مطبوع است، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از خدمات و امکان اجاره کولر گازی ایستاده استفاده کنید. با به صرفه ترین هزینه ممکن می توانید کولر های بزرگ و قدرتمند با BTU بالا را برای مجالس و جشن ها در مدت زمان مورد نیاز اجاره کرده و از آن ها برای تولید برودت در محیط استفاده کنید.

در واقع این کولر ها ایستاده بوده و در مدل های مختلف از جمله اسپیلت در بازار های جهانی موجود هستند، مدل های اسپیلت مصرف برق پایین تری دارند و از سیستم اینورتر استفاده می کنند، یعنی کمپرسور پس از رساندن دمای محیط به عدد خواسته شده کاملا خاموش نمی شود.

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

کرایه انواع کولر های گازی

برند سازنده این کولر ها تا حد زیادی می تواند کیفیت آن ها را تحت تاثیر قرار دهد، بهترین مدل ها با قدرت سرمایش متفاوت و در ظرفیت های مختلف در دسترس شما خواهد بود، با یک تماس تلفنی می توانید مشاوره های لازم را برای اجاره این مدل کولر ها دریافت کنید و با اطلاع از متراژ ملک، تعداد مهمانان حاضر، دمای محیط و برخی شرایط دیگر می توانید با استفاده از یک یا چند کولر گازی ایستاده نگرانی ها بابت تنظیم سرمایش و کاهش رطوبت ساختمان را از بین ببرید.

البته که این کولر ها در مدل های مختلف در دسترس هستند، یکی از محبوب ترین کولر های ایستاده مدل های بانکی هستند،هر کدام از کولر ها امکانات سرما سازی متفاوتی دارند، پرتاب باد در جهت های مختلف، حالت های فن، سرماسازی در مدت زمان کوتاه و سر و صدای کم نسبت به نسخه های قدیمی از جمله این ویژگی های خاص است.

این کولر ها دارای بخش خارجی هستند و کندانسور در بیرون از ساختمان نصب خواهد شد، البته با توجه به نوع کاربری کولر های ایستاده، این مدل ها در کم تر زمانی نصب و راه اندازی می شوند و هیچ نگرانی از بابت نحوه راه اندازی و مشکلاتی که ممکن است تصور کنید وجود ندارد.

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

کرایه کولر گازی در تهران

فاکتور هایی پیش از تحویل این کولر ها به شما، برای راه اندازی در مراسمات و استفاده باید مورد بررسی قرار گیرد که از جمله آن ها باید به نوع کاربری ملک شما اشاره کرد. مثلا تعداد کولر و ظرفیت مورد نیاز سرمایش برای ساختمان هایی که استاندارد هستند و از پنجره های دوجداره استفاده می کنند با دیگر اماکن کاملا متفاوت است.

حتی تعداد پنجره های ساختمان نیز انتخاب شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و باید گزینه های با ظرفیت بالاتر برای ساختمان هایی که تعداد زیادی پنجره دارند را انتخاب کنید.

با توجه به دمای بدن انسان و حضور تعداد زیاد افراد در محیط و محل برگزاری مراسم، باید قدرت کولر ها بالاتر برود تا بتوانند رطوبت محیط را دریافت کرده و عملیات سرماسازی را کامل انجام دهند. شما می توانید کولر های ایستاده قدرتمند را با توجه به مدت زمان مورد نظرتان انتخاب و اجاره کنید.