اجاره کولر ایستاده

احاره کولر ایستاده

اجاره کولر ایستاده

اجاره سیستم های سرمایشی یکی از روش های متداول متعادل سازی دمای محیط های بزرگ، مراسمات، سمینار ها، جشن ها و مهمانی ها است و در صورتی که قرار است چنین مراسمی را در فصل تابستان و گرما برگزار کنید، باید نکاتی را به یاد داشته باشید که از جمله مهم ترین آن ها استفاده از سیستم های تهویه مطبوع است که باید به دقت انتخاب شوند.

در چند مرحله ساده و با یک ارتباط تلفنی می توانید کولر مورد نظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت تحویلتان شود.

عموما در حال حاضر بیشتر از کولر های ایستاده و مدل های پرتابل استفاده می شود، ضمن این که می توانید از پنکه های مه پاش نیز برای خنک کردن محیط ها و همین طور تولید رطوبت استفاده کنید. شرکت هایی هستند که در ازای دریافت مبغلی کولر های بزرگ و با ظرفیت بالا را در مدت زمان مقرر تحویلتان داده و پس از به پایان رسیدن مراسم می توانید تحویل دهید.

اجاره کولر ایستاده

کرایه سیستم های تهویه مطبوع

به یاد داشته باشید که شما باید مطابق با محل برگزاری مراسم خود باید تعداد کولر و یا ظرفیت آن را تغییر دهید، قطعا ساختمان هایی با ارتفاع کم از سطح زمین، یک طبقه، دارای پنجره های زیاد، ساخت قدیمی به کولر های بزرگ تر و قوی تری نیاز دارند. مسئله مهم دیگر میزان مصرف برق در این کولر ها است که اگر مدل های مد نظر اینورتر و کم مصرف و از برند های برتر باشند، قطعا هزینه برق به مراتب پایین تر خواهد بود.

کولر ها بر اساس BTU انتخاب می شوند، هر چه این عدد بالاتر باشد میزان سرما سازی کولر های گازی نیز بیشتر و بهتر می شود، ضمن این که پرتاب باد، امکان تنظیم جهت باد و تغییر سرعت فن در این کولر ها وجود دارد. بخصوص این که مصرف کولر هایی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت به مراتب کم تر از مدل های دیگر و موجود در بازار است. تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

اجاره کولر ایستاده

اجاره کولر ایستاده و سیستم سرمایش

در صورتی که ترجیح می دهید در مدت زمان کم تری محیط مورد نظر شما خنک شود، می توانید بجای استفاده از یک کولر با ظرفیت بیشتر، از چند کولر در بخش های مختلف ساختمان استفاده کنید.

این کولر ها به راحتی نصب و راه اندازی خواهند شد و نیازی به عبور لوله از دیوار و حفر نیست. ضمن این که کولر ها پیش از ارسال به مقصد مورد نظر، مورد بررسی قرار خواهند گرفت و گاز آن ها کنترل خواهد شد. به یاد داشته باشید که تنها با یک مقایسه کوچک می توانید کیفیت خدمات را سنجیده و انتخاب هوشمندی داشته باشید.

کولر ها تماما هماهنگ با مصرف برق شهری هستند و مشکلی در زمان استفاده از آن ها در هر نقطه از ایران نخواهید داشت. این کولر ها از امکان رطوبت زدایی بهره مند هستند، گردش هوا در این کولر ها بسیار بالا است و کل محیط  مورد نظر را تحت پوشش قرار خواهد داد.