اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره کولر اسپیلت در تهران

اجاره کولر اسپیلت در تهران
اجاره کولر گازی

اجاره کولر اسپیلت

کولر های ایستاده در انواع مختلف و با قدرت های متفاوت در بازار کشور موجود هستند، عمده ترین استفاده از این کولر ها در مجالس و مهمانی هایی است که قرار بر این خواهد بود که نهایتا در چند روز برگزار می شود قطعا خرید آن ها برای یک مدت کوتاه به هیچ عنوان به صرفه نخواهد بود.

اجاره این گونه کولر ها بسیار متداول است، بخصوص در شهر هایی که میزان گرما و رطوبت حتی در شب نیز بالاست و کاهشی در کار نیست. در صورتی که ترجیح می دهید مشکلی در کنترل دمای مهمانی و مجلسی که قصد برگزار کردنش را دارید نداشته باشید اجاره کولر های اسپیلت از مدل های ایستاده می تواند بهتر باشد.

زیرا این کولر ها ممکن است اندازه ی کوچک تری داشته باشند، اما به مراتب مصرف برق کم تری داشته و در هزینه های شما بسیار صرفه جویی خواهد شد. بخصوص اگر قصد دارید مدت زمان طولانی و برای چند روز از کولر های ایستاده استفاده کنید.

اجاره کولر گازی
اجاره کولر گازی

مزایای کولر های اسپیلت

با توجه به این که کولر های اسپیلت در دو بخش مخزن ورود هوا، موتور و کمپرسور تشکیل شده اند، قطعا می توانند مناسب مکان هایی باشند که قرار است این سیستم های خنک کننده ی جای کم تری بگیرند. البته نگران نباشید راه اندازی این کولر ها بسیار آسان است و نصب آن ها در عرض چند دقیقه انجام خواهد شد.

ضمن این که استفاده از موتور های اینورتر باعث شده که مصرف کولر های اسپیلت ایستاده به کم ترین حد ممکن برسد، موتور و کمپرسور این کولر ها پس از رسیدن به دمای تنظیم شده به طور کامل خاموش نخواهد شد، در نتیجه ولتاژ برق خیلی بالایی نیز نیاز نخواهد بود.

کولر های اسپیلت که برای استفاده در اختیار مشتریان قرار می گیرند، پیش از ارسال و در مرحله ی بعد پس از نصب مورد بررسی قرار خواهند گرفت، به شرط ضمانت و کارکرد بی عیب و نقص این کولر ها تحویل خواهند شد.

اجاره کولر اسپیلت
اجاره کولر اسپیلت

یکی دیگر از مزایای اجاره این کولر ها، خنک سازی و تهویه مراسماتی مانند کنسرت، تئاتر، عروسی می باشد به دلیل تراکم جمعیت، گرمای محیط و رطوبت چند برابر خواهد شد و قطعا آسیب های جبران ناپذیری در فصل گرما سیستم ایمنی انسان وارد می کند.

اجاره کولر گازی اورجینال با نازل ترین قیمت

یکی دیگر از مباحث مهم اجاره کولر های گازی و استفاده از آن ها مدل هایی است که کیفیت بهتری دارند و در بازار نیز محبوب تر هستند، در واقع کولر های اسپیلت بازه تنظیم دمای بهتری نسبت به مدل های قدیمی دارند و با سرعت بیشتری محیط پیرامون خود را خنک می کنند، تولید سر و صدا در این مدل ها نیز به مراتب کم تر از کولر های ایستاده (قدیمی) است.

در ادامه باید خاطرنشان شویم که این مدل از کولر ها مصرف خیلی بالا و عجیبی ندارند، تنها به ولتاژ بالای برق نیاز خواهند داشت.

ظرفیت این کولر ها نیز در بازه های مختلفی خواهد بود، از ۳۰٫۰۰۰ BTU گرفته تا مدل های قوی تر و بزرگ تر.

ارتفاع ساختمان، تعداد افراد حاضر و نوع معماری انتخاب شما را دستخوش تغییر خواهد کرد.

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary
1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }