اجاره کولر اسپیلت ایستاده

اجاره کولر اسپیلت ایستاده

اجاره کولر اسپیلت ایستاده

امروزه برای برگزاری مهمانی، تئاتر، کنسرت، عروسی، تولد و… در فصل تابستان پیش از هر چیزی باید تدابیری برای خنک کردن و ایجاد برودت محیط اندیشیده شود، در واقع اگر قرار بر این است که مراسمی را در این فصل برگزار کنید، توجه داشته باشید که نیاز است دمای محیط را به خوبی کنترل کنید.

استفاده از کولر های اسپیلت و مدل های مخلتف آن قطعا بهترین ایده خواهد بود، چون در محیطی که تعداد حاضرین بیش از حد است تولید گرما و رطوبت چند برابر خواهد شد، پس قطعا در مرحله نخست نیازی به حذف این حجم از رطوبت خواهد بود، از کولر های اسپیلت ایستاده برای سرماسازی در ابعاد بزرگ استفاده می شود، مثلا ساختمان های ۳۰۰ متری و بالاتر…

این کولر ها قدرت پرتاب باد بسیار بالایی دارند، در نتیجه قرار گرفتن یکی از آن ها در مهمانی، سمینار، سوله و یا هر محیط دیگری می تواند سرمای باورنکردنی تولید کند.

اجاره کولر اسپیلت ایستاده

کرایه کولر گازی با ظرفیت بالا

این کولر ها عموما قیمت بسیار بالایی دارند و خرید آن ها برای برگزاری یک یا چند مراسم قطعا به صرفه نیست، در نتیجه به یاد داشته باشید که این کولر ها را می توانید از مراکز معتبر اجاره نمائید. مدت زمان اجاره را مشخص می کنید، بر اساس یک مشاوره تعداد لازم کولر گازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از آن نیز کولر گازی در تعداد مورد نیاز تحویل شما خواهد شد.

گارانتی بالاترین کیفیت خدمات و نازل ترین هزینه در به شما عزیزان ارائه می شود، ضمن این که تمامی مدل ها از برند های معتبر و ارجینال با کم ترین میزان مصرف برق در اختیار شما قرار خواهند گرفت. به یاد داشته باشید که این کولر ها نیازی به هزینه بالای نصب ندارند و راه اندازی آن ها در اسرع وقت انجام می شود.

اما میزان سرماسازی این کولر ها بسیار بالا است و می توانید در سالن های بزرگ و ساختمان هایی با سقف بلند و تعداد حاضرین زیاد از این مدل های قدرتمند استفاده کنید. تحویل کولر ها پس از ثبت سفارش در کم ترین زمان ممکن و بدون تاخیر انجام خواهد شد.

اجاره کولر اسپیلت ایستاده

اجاره کولر های گازی ایستاده

معمولا این مدل کولر ها را در بانک ها و ادارات می بینید، معمولا تنها سیستم های سرماسازی هستند که می توانند این گونه محیط ها را خنک سازند، ضمن این که فشاری به سیستم های برقی دیگر وارد نمی شود و عموما در برق های شهری و روستایی کارکرد بی دردسری دارند.

اگر در هنگام دریافت مشاوره، متراژ، کاربری ساختمان و تعداد افراد حاضر را بدانید به شما بهتر کمک خواهد شد تا بتوانید از این کولر ها استفاده مفیدی داشته باشید، زیرا ممکن است شما نیاز به تولید سرمای سریع تری داشته باشید پس در نتیجه بهتر است چند عدد از این کولر ها در نقاط مختلف قرار گیرد. هر چه سقف بلند تر و تعداد حاضرین بیشتر باشد قطعا محیط زود تر به گرمای بالاتر از حد عادی می رسد.

تمامی کولر ها از معتبر ترین برند ها هستند.