اجاره پنکه

اجاره پنکه

اجاره پنکه

یکی از متداول ترین دستگاه های الکترونیکی که در فصل تابستان برای خنک کردن و تولید باد سرد در محیط های مختلف و آب و هوا های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرید پنکه است، شما می توانید از پنکه های جدید که امکانات بیشتری دارند در سالن های بزرگ، سمینار، تئاتر، کنسرت، مهمانی های خانوادگی، جشن تولد، عروسی و… استفاده کنید.

نمونه های جدید تر این پنکه ها مجهز به سیستم های رطوبت ساز و همین طور مه پاش هستند. به این صورت که باد پرتابی که مانند نمونه های دیگر است، با ذرات ریز آب که توسط دستگاه التراسونیک تغییری در آن ها به وجود می آید یک سرمای مطبوع تولید می کند.

این سرما و رطوبت برای امکانی که تراکم جمعیت بالا است بسیار مورد نیاز خواهد بود. زیرا تنفس انسان نیز گرما تولید می کند.

اجاره پنکه

اجاره انواع پنکه ها در استان تهران

با یک ارتباط تلفنی و تماس با تیم پشتیبانی می توانید متناسب مکان مورد نظر، متراژ و همین طور ظرفیت و تعداد افراد حاضر در سالن، پنکه هایی را به تعداد لازم سفارش دهید. ضمن این که تمامی مدل ها از برند های معتبر هستند و در اثر کارکرد های فشرده و طولانی مدت نیز مشکلی برای آن ها ایجاد نمی شود.

در ادامه باید متذکر شویم این مدل ها با تمامی ظرفیت های برق سازگار هستند و هیچ مشکلی برای استفاده از هر ساعت از شبانه روز وجود ندارد. نمونه ها از کم مصرف ترین گزینه های موجود در بازارا هستند.

پنکه های رطوبت ساز در باغ ها و برای تقویت رشد گیاهان نیز استفاده می شوند، اما عمده استفاده آن ها در ایران، برای تولید سرما می باشد. شما می توانید از آن ها در کنار کولر های ایستاده استفاده کنید تا هم سرمای خوبی تولید شده و هم رطوبت محل به طور کامل از بین نرود.

مخزن آب این پنکه ها به صورت مجاز طراحی شده و ظرفیت مناسبی خواهد داشت، امکان پرتاب باد در قدرت های مختلف وجود دارد و شما می توانید با استفاده از کنترل های از راه دور، برنامه مورد نیاز خود را به پنکه ها بدهید.

اجاره پنکه

کرایه پنکه در تهران

راه اندازی این پنکه ها بسیار آسان است و نیاز به حضور متخصص نخواهد بود، بلافاصله پس از شروع به کار و در عرض چند دقیقه تفاوت محیط و دمای هوا را احساس خواهید کرد. در صورتی که مکان مورد نظر شما بسیار شلوغ است و همین طور فاصله سقف و ارتفاع آن زیاد است بهترین کار استفاده از چند پنکه در نقاط مختلف خواهد بود.

امکان تغییر زاویه پرتاب باد و رطوبت نیز وجود دارد و علاوه بر امکان خنک سازی محیط که امری متداول در این پنکه ها است، حشرات مزاحم را نیز از محیط دور خواهند کرد. گرد و خاک نیز با توجه به پرتاب ذرات آب در محیط های سربسته به خوبی دفع می شوند.

در صورتی که در محیط مورد نظر از سیستم های تولید گرما، مانند اجاق استفاده می کنید این پنکه ها بسیار در خنک شدن محیط تاثیرگذار عمل خواهند کرد.