اجاره پنکه مه پاش

irancold.com

اجاره پنکه آبی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی سیستم های خنک کننده، کولر ها و پنکه ها در ابعاد مختلفی طراحی و تولید شده اند و قطعا برای حفظ دمای مناسب در تابستان و در آب و هوای گرم و خشک بسیار کاربردی هستند.

البته که بسیار بستگی به انتخاب شما خواهد داشت که چه کولر و یا پنکه ای را انتخاب کنید، تعداد افراد حاضر، محلی که پنکه و کولر در آن استفاده می شود و …

پنکه های آبی یکی از سیستم های جدید خنک سازی و ایجاد رطوبت در محیط هستند، فعالیت آن ها در جهت خنک کردن محیط و همین طور تقویت رطوبت و رفع خشکی در محیط است که در مهمانی ها، جشن های بزرگ و سمینار ها از آن ها استفاده می شود. قطعا خرید این گونه پنکه ها برای یک مهمانی به صرفه نخواهد بود.

راه حلی پیش و روی شماست که می توانید پنکه آبی را اجاره کنید.

irancold.com

اجاره بی دردسر پنکه آبی در تهران

با توجه به این که بدن ما همواره در هر فصلی به میزان مشخصی آب و رطوبت نیاز دارد و اگر آن را از دست دهیم دچار افت دمای بدن و یا بالارفتن آن و صد البته گرمازدگی خواهیم شد، بهتر است که در مهمانی ها و مکان هایی که امکان تجمع تعداد زیادی وجود دارد، از این پنکه های مه پاش استفاده کنیم تا با توجه به میزان جمعیت حاضر رطوبت به طور کامل از بین نرود.

این پنکه ها ابعاد و اندازه های مختلفی دارند، در بیمارستان ها، مدارس، ادارات، سالن های اجتماعات و پذیرایی، مساجد و مهمانی ها می توان با توجه به متراژ محل و همین طور دما از خنک سازی شان استفاده کرد.

با توجه به این که تا چه حدی محیط باز است و یا سقف بالاتر از حد معمول است، عموما تعداد پنکه ها را افزایش داده و از مدل هایی با پره های بزرگ استفاده می شود که امکان تنظیم دمای بهتری دارند.

مدل های مختلف پنکه های آبی امکان چرخش، پرتاب باد و همین طور تنظیم سرعت را خواهند داشت.

اگر ترجیح می دهید این گونه پنکه های آبی را در استان تهران اجاره کنید و نگران اصالت و کیفیت خدمات هستید، ما شرکتی فعال در این زمینه را به شما معرفی می کنیم.

irancold.com

مزایای استفاده از پنکه آبی در مهمانی ها

ضمن این که پنکه های آبی خاصیت پاکسازی هوای محیط از بیماری ها و همین  طور خنک سازی با توجه به تعداد بالای جمعیت را خواهد داشت، چون یکی از دلایل بالا رفتن دما می تواند تعداد زیاد افراد حاضر باشد، با توجه به این موارد استفاده از آن ها حتی در کنار کولر های گازی و پنکه های معمولی ضروری است.

نگرانی نیز از بابت مصرف انرژی در این پنکه ها وجود ندارد، آن ها مدل های بروز و همین طور قدرتمند با کم ترین میزان مصرف برق هستند که امکان سفارش در هر تعداد وجود خواهد داشت.

ضمن این که تمامی پنکه ها و سیستم های سرمایشی پیش از ارسال مورد بررسی و تست قرار می گیرند تا مشکلی در کارکرد آن ها وجود نداشته باشد.