اجاره پنکه مه پاش

اجاره پنکه مه پاش

https://irancold.com

اجاره پنکه مه پاش

سیستم های خنک کننده ی پیشرفته ای در طول چند سال اخیر ساخته و طراحی شده اند که باعث می شوند فضای بسته و یا بازی که مد نظر شماست، هواب مطبوعی داشته و همین طور کم تر آسیبی از میزان گرمای تابستان با انسان وارد شود، از این سیستم ها در همایش ها، رستوران ها، هتل ها، لابی ساختمان ها، منازل و مهمانی ها استفاده می شود و در اندازه های مختلف تولید شده اند.

ضمن این که سیستم فعالیت این گونه از پنکه ها به این صورت است که یک مخزن بزرگ آب در پایین دستگاه وجود دارد، این آب از طریق یک سیستم هوشمند که التراسونیک نام دارد و در واقع کار آن تولید صدای مافوق صوت است، خنک شده و در نهات به بیرون پرتاب می شود.

چنین فرایندی موجود می شود که فضا و محیطی که مد نظر شماست و احتمالا افراد زیادی نیز در آن حاضر هستند دارای رطوبت کافی باشد.

https://irancold.com

مزایای استفاده از پنکه مه پاش

شما می توانید از این پنکه ها در فصل تابستان و بخصوص در مناطقی که هوای گرم و خشکی دارد استفاده کنید.

البته نوع دیگری نیز از این پنکه وجود دارد که از مخزن بزرگ بیش از ۵۰ لیتر، آب را خارج کرده و پس از آن با استفاده از یک سیستم الکترونیکی به ذرات کوچک تر تبدیل شده و به بیرون از این محفظه و توسط پره های بزرگ پرتاب می کند.

استفاده های زیادی نیز از پنکه های مه پاش خواهد شد، در ادامه چند مورد از آن ها را بازگو خواهیم کرد که شما هم مطابق نیازتان آن را در اندازه و تعداد مختلف تهیه کنید: کافی شاپ، رستوران، هتل، تالار های عروسی، زمین های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، لابی هتل و ساختمان های مسکونی و تجاری، سالن های تئاتر و کنسرت و…

بدن انسان همواره به رطوبت نیاز دارد و قطعا اگر در تابستان خطری از این عنصر مهم، در یک محیط نباشد مشکلات و بیماری های زیادی پدید خواهند آمد.

ضمن این که پرورشگاه های کوچک گیاهان نیز می توانند از این نوع پنکه ها برای انتقال رطوبت و آب به محصولات خود استفاده کنند.

مطابق نوع استفاده و محیطی که دستگاه در آن قرار می گیرید باید اندازه و تعدادش تعیین گردد، تا در مصرف برق صرفه جویی شده و مشکلی در نحوه کار پنکه های مه پاش وجود نداشته باشد.

https://irancold.com

اجاره انواع پنکه های مه پاش و رطوبت ساز

این پنکه ها را می توانید در کم ترین زمان ممکن و با یک تماس تلفنی برای مجلس، مهمانی و مطابق فعالیت خود تهیه کنید، سیستم های فوق العاده پیشرفته این پنکه ها به شما اجازه خواهند داد که میزان آب مصرفی را تنظیم کرده تا مشکلی در کارکرد های دراز مدت حتی تا ۸ ساعت پیش نیاید.

زاویه پرتاب باد و حرکت این پنکه های مه پاش نیز بسیار متنوع است و تمرکز بر روی کل محیط اطراف خواهد بود، این پنکه ها مصرف انرژی کمی دارند و شما می توانید در هر آب و هوا و اقلیمی از آن ها استفاده کنید.