اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره موتور برق

اجاره موتور برق

دماسازان  (۰۹۱۲۲۲۱۱۰۹۳)در ضمینه تامین برق مورد نیاز جهت نمایشگاهها و فضاهای باز اقدام به اجاره

موتور برق جهت تامین برق دستگاههای خود نموده است

اجاره کولر

اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی ایستاده

هر سه مورد بالا نیاز به برق قوی دارد که دماسازان با تامین برق مورد نیاز توسط دستگاههای سه فاز سایلنت خود آن را مقدور ساخته است

اجاره موتور برق

اجاره کولر

کولر اجاره ای

دو جزئی که با یکدیگر کار می کنند. اگرچه دیزل ژنراتور یک دستگاه مستقل است که سوخت دیزلی را به الکتریسیته تبدیل می کند در واقع متشکل از دو بخش است که برای تولید برق با یکدیگر کار می کنند.

موتور دیزلی سوخت دیزل را به منظور تولید حرکت برای ژنراتور می سوزاند. سپس ژنراتور حرکت را توسط نیروی الکترومغناطیس به الکتریسیته تبدیل می کند.این دو جزء(موتور و ژنراتور الکترومغناطیس) توسط یک میل لنگ به یکدیگر متصل شده اند که این سبب آسانتر شدن انتقال حرکت تولید شده توسط موتور دیزلی به آهنربای ژنراتور میشود.

روشن کردن موتور دیزلی

(دماسازان ایران) احتراق کوچک و درونی موتور یک دیزل ژنراتور دقیقا مانند دیگر موتورهای کوچک احتراق داخلی کار می کند. اگر چه سوخت های بسیاری را می توان به منظور تولید برق استفاده کرد اما دیزل عموما به دلیل توانایی سوختن اما منفجر نشدن مورد استفاده قرار می گیرد.(دماسازان ایران)

تانک سوخت موتور دیزل پر شده و موتور شروع به کار می کند (گاهی توسط یک کلید یا استارتر اتوماتیکی. اگرچه موتورهایی که با فشار دادن کلید شروع به کار می کنند در دیزل ژنراتورها رایج تر می باشند).(دماسازان ایران)

یک دریچه کنترل سوخت و یک هدایتگر به منظور تحت کنترل در آوردن سرعت موتور دیزلی استفاده می شوند(اجاره موتور برق) که این کار سبب استاندارد شدن قدرت خروجی ژنراتور می شود و همزمان از صدمه دیدن اجزای آن توسط کار کردن موتور با سرعت بسیار بالا جلوگیری می کند.(دماسازان ایران)

تولید الکتریسیته ژنراتور (اجاره موتور برق)

همزمان با چرخاندن میل لنگ توسط موتور دیزلی که به ژنراتور متصل است ، محور اصلی ژنراتور درون محفظه آلترناتور می چرخد.(دماسازان ایران)

این حرکت با سرعت بالا باعث چرخش آهن ربا درون سیم پیچ ژنراتور شده و با استفاده از قانون القای الکتریکی باعث تولید الکتریسیته می شود،(اجاره موتور برق) که برای استفاده در هر نوع تجهیزاتی که به دیزل ژنراتور متصل می شود قابل استفاده می گردد.

کلید هدایتگر (گاورنر) به موتور اجازه می دهد در صورت افزایش مصرف با بالابردن سرعت الکتریسیته مورد نیاز را تامین کند تا در صورت افزایش یا کاهش ناگهانی در مصرف کنندگان میزان تولید برق را کنترل کند .(دماسازان ایران)

(اجاره موتور برق)

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }