اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره روزانه کولر گازی

https://www,irancold.com

اجاره روزانه کولر گازی

اگر برگزار کننده یک مهمانی، مجلس، همایش، تئاتر، کنسرت، جشن و هر رخداد بزرگ دیگری هستید و ترجیح می دهید سیستم سرمایشی خوبی را برای این اتفاق به عنوان تدارکات و یا صاحب مهمانی انتخاب کنید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که کولر های گازی اجاره ای با کریه روزانه را در اولویت اول خود قرار دهید و این موضوع چند دلیل مهم دارد.

در ادامه به شما عزیزان شرح می دهیم که چگونه انتخاب و نیازسنجی صحیحی داشته باشید و در نهایت سفارش خود را برای تحویل این کولر های گازی ثبت کنید.

 مسئله کلیدی این است که شما برای انتخاب قدرت کولر، میزان پرتاب و احیانا تعداد آن به چند خصوصیت کلیدی نیاز دارید که باید حتما از آن ها برای نیازسنجی خود دقیق استفاده کنید.

اولین مسئله متراژ ساختمان است که احتمالا بالا خواهد بود، در واقع تعداد درب های ورودی، پنجره ها و یا احیانا فاصله تا سقف نیز می تواند در این فرمول به کار گرفته شود و شما بهتر است تمامی این گزینه ها را برای انتخاب دقیق تر در نظر داشته باشید.

کرایه کولر های گازی بزرگ

در صورتی که ترجیح می دهید کولر های گازی را در اندک زمانی پس از ثبت سفارش در هر نقطه و محل تحویل بگیرید، باید بگوییم که بسیاری از شرکت های اجاره کولر روزانه این امکان را به سرعت در اختیار شما قرار نمی دهند.

در واقع شرط اول موفقیت هر شرکتی بهترین خدمات در کنار مناسب ترین کیفیت و البته نازل ترین قیمت ممکن است. تفاوت قیمت ها و ارزانی ها می تواند باعث شود شما از انتخاب خود راضی نباشید.

در واقع این عبارت را به یاد داشته باشید که هیچ گرانی بی دلیل و هیچ ارزانی بی حکمت نیست، بخصوص در مورد کولر های گازی که بسیار حساس هستند و اگر هر دوره سرویس و یا تعمیر نشوند دچار مشکلات زیادی خواهند شد و به هیچ عنوان فعالیت عادی نخواهند داشت.

مثلا در کولر های گازی با BTU های خانگی و پایین، در صورتی که نصب به دستی انجام نشود، گاز مورد نیاز جهت تامین سرما از بین خواهد رفت و این مشکل بزرگی است که باید به خوبی حل گردد.

https://www,irancold.com

اجاره انواع کولر های گازی برای مراسمات

در فصل تابستان یکی از استفاده های متداول ما انواع سیستم های خنک کننده و برودت و تامین سرما است، بخصوص اگر قصد برگزاری یک مهمانی بزرگ در ساختمان بزرگی را دارید، نمی توانید صرفا از پنکه ها استفاده کنید، در این مواقع شما نیاز به کولر های بزرگ با قدرت بالا و همین طور امکان پرتاب باد و رطوبت گیری سریع دارید.

تعداد افراد حاضر در یک محل نیز قطعا باعث افزایش تدریجی دما و همین طور رطوبت خواهند شد، در این زمان باز هم بهتر است از کولر هایی قوی تر از چیزی که مورد نیاز ساختمان شما است استفاده کنید.

ضمن این که کولر های گازی ارائه شده برای اجاره، هر دوره بررسی و تست می شوند و با تضمین بهترین عملکرد با سیستم ها و ولتاژ های برقی متفاوت خدمت شما ارسال می شوند.

در واقع هیچ نگرانی از بابت راه اندازی و نصب آن ها وجود ندارد، این کولر های گازی با توجه به ماهیت فعالیتشان به بهترین وضعیت ممکن تولید سرما کرده و قدرت پرتاب باد به جهت های متفاوت را دارند.

اجاره سیستم برودت و سرماساز برای مجالس و مهمانی ها

در ادامه مسئله انتخاب سیستم برودت برای مجلس و مهمانی شما باید بگوییم که اگر قرار بر استفاده طولانی از کولر های گازی است، می توانید چند مورد را انتخاب کنید و در بخش های مختلف سالن استفاده کنید.

در این صورت هم مصرف برق کم تری خواهد داشت و هم کولر ها تسلط بیشتر و بهتری بر دمای اتاق خواهند داشت و قطعا جو سالن و محل برگزاری مراسم از حالت عادی خارج نمی شود و این خود مسئله بسیار کلیدی و مهمی است.

کولر های ارائه شده برای کرایه روزانه تولید شرکت های معتبر و بزرگ و البته با رده و برچسب انرژی هستند و همین مسئله باعث می شود شما نگرانی از بابت مصرف برق در طول چند روز نیز نداشته باشید. سیستم برقی کولر ها به درستی کار میکند و به هیچ عنوان قطعی و یا مشکل در پرتاب سرما وجود نخواهد داشت.

ضمن این که شما می توانی گارانتی بهترین خدمات، بالاترین کیفیت، مناسب ترین هزینه و همین طور اصالت کالای مصرفی را همان ابتدا از تیم پشتیبانی و ارائه خدمات دریافت کنید.

شما می توانید با یک تماس کوتاه، با کسب اطلاعات در مورد نحوه اجاره و شرایط تحویل کولر های گازی بزرگ و کوچک، از این مسئله اطمینان حاصل کنید، ضمن این که برای انتخاب نهایی و بهتر تیم پشتیبانی مسائلی را با شما مطرح می کنند تا نه در مصرف برق زیاده روی شود و نه مشکلی در تولید سرما برای ساختمان و سالن مورد نظر وجود داشته باشد.

https://www,irancold.com

کرایه کولر گازی به صورت روزانه

به طور مثال باید خدمت شما عزیزان عرض نمائیم که کولر های گازی با ظرفیت ۲۸۰۰۰ می توانند برای متراژ ۲۰۰ متر تولید سرما کنند، البته این عدد زمانی کم تر خواهد شد که تعداد افراد حاضر بیش از حالت عادی باشد، پنجره ها بزرگ تر و دوجداره نبوده و همین طور در های ورودی نیز بیشتر باز شود، ضمن این که ارتفاع تا سقف نیز می تواند موجب هدر رفت سرما شود.

در نظر داشته باشید که تمامی این کولر های گازی پس از هر بار استفاده مورد بررسی و تست قرار می گیرند و در صورتی که مشکلی در کارکرد آن ها وجود داشته باشد به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نمی گیرند تا زمانی که مجددا به حالت عادی باز گردند. کولر های گازی توسط برند های بزرگ و معتبر در سطح جهانی تامین می شوند.

کولر های گازی تماما اصل بوده و هر مدلی که توسط شرکت خریداری می شود، توسط گارانتی همان برند نیز تایید شده و نصب و راه اندازی آن ها نیز مطابق استفاده شان به آسان ترین شکل ممکن است، تا حد امکان جاگیر نخواهند بود و فعالیت مناسبی را در فصول مختلف سال و در شرایط آب و هوایی متفاوت دارند.

https://www,irancold.com

انتخاب کولر گازی برای برگزاری همایش و مهمانی

کولر های گازی ایستاده که معمولا در مهمانی ها و جشن های بزرگ، سالن های برگزاری عروسی و جسن استفاده می شوند، دو بخش دارند، یکی از بخش ها در بیرون قرار می گیرد و عملیات سرماسازی را مانند کولر های اسپیلت انجام می دهد.

پنل اصلی آن ها برای پرتاب باد بهتر به شکل خاص و ایستاده ای طراحی شده است، در کنار این مورد کندانسور این دستگاه ها بیرون قرار می گیرد و از این نظر با کولر های پنجره ای فرق خواهند داشت که تمامی اجزا در یک بخش است.

ضمن این که شما می توانید مطابق نیاز و مصرف خود کولر هایی با میزان BTU متفاوتی اجاره نمائید، توجه کنید که این عدد نشان دهنده قدرت تولید سرمای کولر است و هر چه بالاتر باشد قطعا تولید سرمای بهتر و مناسب تری خواهد داشت.

از این واحد برای مقایسه کولر ها و همین طور میزان سرما سازی در متراژ های خاص نیزاستفاده می شود، پس اگر ترجیح می دهید سالنی بزرگ را پوشش دهید باید از چند کولر در بخش های مختلف و حتی اتاق ها استفاده کنید.

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary
1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }