خبرهای وبلاگ

اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی

دماسازان در ضمینه اجاره سیستم سرمایشی در خدمت شماست

اجاره کولر

اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره کولر گازی ایستاده بانکی

اجاره کولر گازی پرتابل

اجاره کولر گازی پنجره ای

از سایت های ما دیدن فرمایید

WWW.DAMASAZAN-IRAN.COM

WWW.IRANCOLD.COM

Air-conditioners rent

33184931 , 09122211093 , 09124332506 ,

سيستم هاي سرمايشي كه در ايران مورد استفاده قرار مي گيرند در نقاط مختلف متفاوت مي باشند . از جمله اين سيستم ها كه عمدتاً در مناطق جنوب و شمال کشور بعلت آب وهواي گرم و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند ، كولر گازي مي باشد .

حدود 70 درصد از خانوارهاي ايراني در فصل گرما از كولر هاي آبي و يا گازي براي خنك كردن محيط زندگي خود استفاده مي كنند . توان کولرهای آبی درحدود 500 وات و در مورد كولرهای گازی بالغ بر 2000 وات است .(دماسازان ایران)

كولرهاي آبي در مناطقي كه رطوبت هوا بالا است ، مانند شمال و جنوب كشور از كارايي خوبي برخوردار نیستند ، لذا در اين مناطق از كولرهاي گازي بطور گسترده استفاده مي شود . لكن درمناطقي كه شرايط آب و هوايي براي استفاده از كولرآبي مساعد است ، استفاده از كولر گازي اشتباه است(اجاره کولر گازی) . مصرف بالاي انرژي الكتريكي در كولرهاي گازي ، اهميت بهينه سازي و كنترل مصرف انرژي الكتريكي را در اين وسايل ايجاب مي نمايد . مقدار انرژي مصرفي در كولرهاي گازي تابع عوامل مختلفي است كه از مهمترين عوامل تاثير گذار بر مصرف انرژي الكتريكي كولرهاي گازي مي توان به محل نصب ، سرويس و نگهداري مناسب و تناسب ظرفيت برودتي كولر با فضاي مورد استفاده ( از لحاظ مساحت ، دما و رطوبت ) اشاره نمود .(اجاره کولر گازی)

نموداربار سالانه:(دماسازان ایران)

چنانچه حداکثر تقاضای روزهای مختلف (اجاره کولر گازی)سال 1384 به صورت پیوسته ترسیم گردند ، (اجاره کولر گازی)نمودار شکل زیر حاصل خواهد شدکه به نمودار بار سالانه خوانده مي شود و تغییرات مصرف را در ماههای مختلف به خوبی نشان می دهد .

مطالعات اولیه نشان می دهدکه در اثراستفاده از وسايل سرمايشي همچون كولرگازي درفصل گرم سال 84 ، باري معادل7500 مگاوات بر شبكه(اجاره کولر گازی)سراسري تحميل شده است (اجاره کولر گازی). در نمودار منحني بار سالانه زير ، اين رقم به صورت تفاوت نقطه حضيض و اوج بار قابل مشاهده است . همانگونه كه اشاره شد ، دوره اوج مصرف سالانه كشور در فصل (اجاره کولر گازی)تابستان حدوداً از 15 تيرماه تا 15 شهريور ماه بوده و وابسته به استفاده گسترده از وسايل سرمايشي است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

< meta name=”robots” content=”index,follow”/ > Web Hosting <دماسازان ایران=”کلیه حقوق این سایت مربوط به دماسازان ایران می باشد=”© 2010 Tex Texin
1 #header h1 { 2 display:none; 3 } 4 #header h1 a { 5 display:none; 6 }