اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره كولر گازی ايستاده ، پرتابل و آبي

اجاره كولر گازی ايستاده ، پرتابل و آبي

اجاره انواع كولر هاي گازي ايستاده بانكي، كولر گازي پرتابل ، كولر پنجره اي ، كولر آبي

اجاره انواع كولر هاي گازي ايستاده بانكي، كولر گازي پرتابل ، كولر پنجره اي ، كولر آبي ، پنكه ايستاده و افشان . با 10 سال سابقه در تامين سيستم سرمايشي و گرمايشي

-09122211093-09124332506-

12

سیستم نانوسیلور: این سیستم نیز با استفاده از یون های نقره به از بین رفتن میکروبها وانواع باکتری های موجود درهوا کمک کرده و در نتیجه علاوه بر داشتن محیطی خنک و مطلوب (اجاره کولر گازی)، فضایی عاری از باکتری و کاملا سالم را ایجاد می نماید.(اجاره کولر گازی)

کمپرسور : utr plus کمپرسوری بسیار قدرتمند که قادر است حتی گرمایی طاقت فرسا را در کوتاه ترین زمان به هوایی سرد و مطبوع تبدیل نماید. وجود این کمپرسورها به ویژه برای مناطق گرمسیر بسیار سودمند است.

بادزن اتوماتیک: بادزن اتوماتیک (اجاره کولر گازی)در کولر همان سیستم فن بدون استفاده از کمپرسور است و برای مواقعی است که شما سرمای زیادی نیاز ندارید.(دماسازان ایران)

کاهش مصرف برق کولر گازی(اجاره کولر گازی)

از آنجا که کولرهای گازی  به سه دسته کولرهای(اجاره کولر گازی) مناسب برای مناطق گرمسیر، معتدل و سردسیر تقسیم می شوند، موقع خرید، کولر را متناسب با آب و هوای محل زندگی خود انتخاب نمایید.

درانتخاب نوع و قدرت کولر گازی، ابعاد اتاق شما بسیار مهم است (اجاره کولر گازی).گاهی شما برای یک اتاق کوچک کولر گازی با قدرت بالایی خریداری می کنید و بعد مجبور هستید که همیشه آن را در حالت کم قرار دهید و یا از شدت سرمایش اذیت شوید. در آن هنگام هزینه گزافی را بابت هدر رفتن انرژی بر خود تحمیل می نمایید.

درزگیری مناسب اطراف كولر، قرار نداشتن در معرض تابش مستقیم خورشید، قرار گرفتن در مسیر جریان باد، در نظر گرفتن فضای کافی در پشت کولر برای گردش هوا، سرویس به موقع،  تمیز نمودن فیلترهای هوا، کندانسور و رادیاتور و مجهز بودن دستگاه به سیستم اینورتر، همگی تاثیر به سزایی در كاهش مصرف انرژی دارند(اجاره کولر گازی)

امتیاز به این مطلب
امتیاز کلی
Summary

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

< meta name=”robots” content=”index,follow”/ >Web Hosting <دماسازان ایران=”کلیه حقوق این سایت مربوط به دماسازان ایران می باشد=”© 2010 Tex Texin
1 #header h1 {2 display:none;3 }4 #header h1 a {5 display:none;6 }